loader image

Pomoc na diaľku alebo vzdialená správa vašich zariadení

Žijeme v stresujúcej dobe, v ktorej má každý málo času, navyše aj našu krajinu zasiahla koronakríza a opatrenia spojené s pandémiou. Ľudia začali viac využívať online komunikáciu, školenia, výuku, nákupy v eshopoch a rôzne služby, ktoré je možné vykonávať a prijímať na diaľku, v pohodlí domova. A jednou z takýchto služieb, ktorú využíva množstvo vlastníkov výpočtovej techniky je funkcia vzdialenej plochy, ktorá umožňuje vzdialenú podporu.  Prostredníctvom tejto možnosti vám vieme pomôcť aj my. Vieme si spoločne zavolať alebo pripojíme sa k vášmu počítaču na diaľku a vyriešime váš aktuálny problém, nech ste doma, v práci alebo na cestách. Je to zároveň rýchle a bezpečné.

ANYDESK

AnyDesk zaisťuje bezpečné a spoľahlivé pripojenie k vzdialenej ploche pre odborníkov v oblasti IT aj pre jednotlivcov na cestách.

WhatsApp

V aplikácii WhatsApp získate rýchle, jednoduché a bezpečné správy a volania zadarmo. Dostupné na telefónoch po celom svete.

Na diaľku sa takýmto spôsobom dá ušetriť množstvo nákladov. Vzdialenou podporou dokážeme:

  • nainštalovať softvér
  • zálohovať dáta
  • zistiť príčinu pomalého chodu PC a odstrániť ju
  • zabezpečiť hrozbu pred vírusmi, odstrániť nežiadúcu internetovú reklamu
  • vyriešiť problém s nefunkčným hardvérom
  • nastaviť mailového klienta
  • diagnostikovať závady a riešiť ich 

Spojenie medzi nami je realizované softvérom na vzdialenú správu PC a prebieha v šifrovanom režime. Váš počítač môžeme ovládať iba po nainštalovaní tohto programu, oznámení vášho ID a vygenerovaného hesla. V prípade problémov môžete prepojenie kedykoľvek ukončiť. Taktiež opätovné pripojenie k vášmu počítaču nie je pre nás možné, preto program generuje stále nové heslo.

Počas celého procesu môžeme byť v kontakte telefonicky, alebo iným prenosom a celý čas vidíte, čo sa na vašej ploche deje. Ak aplikácia na vzdialený prístup nie je spustená, nedokážeme sa do vášho PC dostať. Celým týmto procesom šetríte čas a peniaze; nikam nemusíte chodiť, ani pozývať technika osobne k vám domov, alebo na pracovisko. Stačí si iba dohodnúť termín a čas a spustiť aplikáciu podľa našich pokynov. Počítač však musí byť funkčný a schopný pripojenia na internet. Po vykonaní diagnostiky sa spolu dohodneme na ďalšom postupe.

Ak máte akýkoľvek problém s vaším zariadením, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať a spolu ho vyriešime, či už takto na diaľku, alebo osobne.

Našu aktuálnu ponuku služieb si môžete pozrieť na tejto adrese https://eshop.servis-repas.sk/kategoria/sluzby/. Služby sa snažíme neustále prispôsobovať vašim požiadavkám a neustále pridávame nové funkcie.

B2B ponuka pre firmy

Ste fyzická alebo právnická osoba a hľadáte niekoho, kto sa postará o všetky vaše zariadenia a sieť? Vypracujeme vám cenovú ponuku na mieru. S naším B2B paušálom udržíme vaše zariadenia v najlepšom stave.

x  Powerful Protection for WordPress, from Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security