PREDAJ LACNÉHO SOFTVÉRU

Zameriavame sa na cenovo výhodné softvérové riešenia, spĺňajúce predstavy zákazníkov aj na základe ich hardvérového vybavenia, aby šlo všetko hladko či už doma, pri práci, alebo v biznise.

Ak hľadáte komplexné licenčné poradenstvo a cenovo výhodné softvérové riešenia, ste u nás správne. Môžete si vybrať z bohatej ponuky softvérových produktov a nakúpiť za skvelé ceny (Microsoft Office, Windows, AVG, Avast, Kaspersky…). Naše portfólio vychádza z reálnych potrieb zákazníkov.

.

HĽADÁTE LACNEJŠÍ SOFTVÉR? STE NA SPRÁVNEJ ADRESE

Špecializujeme sa na nový alebo druhotný licencovaný softvér, kúpou ktorého naši zákazníci výrazne ušetria.  Taktiež poskytujeme služby korešpondujúce s potrebami zákazníkov či podnikania. Náš tovar je pre pred každým predajom overovaný a výhradne originálny, čo pri každej kúpe deklarujeme kompletnou a transparentnou zmluvou.

logo barevne fb

ZÁRUKA KVALITNÉHO SOFTVÉRU PRE KAŽDÉHO

K nami ponúkanému softvéru s licenciou poskytujeme aj právnu záruku, zaväzujúcu nás k poskytnutiu doživotnej garancie pôvodu a legálnosti softvéru, ktorú poskytujeme ku každému zakúpenému licenčnému kľúču. Spolupracujeme výhradne s dôveryhodnými dodávateľmi a v prípade problémov s dodanými licenciami preberáme plnú zodpovednosť. Je aj v našom záujme, aby sme spoločne s ďalšími organizáciami odhaľovali podvodné licencie a oznamovali ich právnym orgánom.

Okrem druhotného softvéru ponúkame aj nové licencie, s čím samozrejme súvisí aj vyššia cena. Mnohým sa preto oplatí kupovať „použitý“ softvér a výrazne tak ušetriť. Ide o nepotrebné licencie, ktoré ich vlastníci, hlavne firmy, predávajú na ďalšie možné použitie pre tých, ktorým dobre poslúžia a nepotrpia si na nový, rovnaký, no drahší produkt. My tento druhotný softvér vykupujeme a ponúkame v našom e-shope ďalej.

ikony

Široký sortiment lacného softvéru

Našu aktuálnu ponuku výhodného softvéru nájdete v našom obchode

B2B ponuka pre firmy

Ste fyzická alebo právnická osoba a hľadáte niekoho, kto sa postará o všetky vaše zariadenia a sieť? Vypracujeme vám cenovú ponuku na mieru. S naším B2B paušálom udržíme vaše zariadenia v najlepšom stave.