loader image

PREDAJ LACNÉHO SOFTVÉRU

Zameriavame sa na cenovo výhodné softvérové riešenia, spĺňajúce predstavy zákazníkov aj na základe ich hardvérového vybavenia, aby šlo všetko hladko či už doma, pri práci, alebo v biznise.

Ak hľadáte komplexné licenčné poradenstvo a cenovo výhodné softvérové riešenia, ste u nás správne. Môžete si vybrať z bohatej ponuky softvérových produktov a nakúpiť za skvelé ceny (Microsoft Office, Windows, AVG, Avast, Kaspersky…). Naše portfólio vychádza z reálnych potrieb zákazníkov.

.

HĽADÁTE LACNEJŠÍ SOFTVÉR? STE NA SPRÁVNEJ ADRESE

Špecializujeme sa na nový alebo druhotný licencovaný softvér, kúpou ktorého naši zákazníci výrazne ušetria.  Taktiež poskytujeme služby korešpondujúce s potrebami zákazníkov či podnikania. Náš tovar je pre pred každým predajom overovaný a výhradne originálny, čo pri každej kúpe deklarujeme kompletnou a transparentnou zmluvou.

logo barevne fb

ZÁRUKA KVALITNÉHO SOFTVÉRU PRE KAŽDÉHO

K nami ponúkanému softvéru s licenciou poskytujeme aj právnu záruku, zaväzujúcu nás k poskytnutiu doživotnej garancie pôvodu a legálnosti softvéru, ktorú poskytujeme ku každému zakúpenému licenčnému kľúču. Spolupracujeme výhradne s dôveryhodnými dodávateľmi a v prípade problémov s dodanými licenciami preberáme plnú zodpovednosť. Je aj v našom záujme, aby sme spoločne s ďalšími organizáciami odhaľovali podvodné licencie a oznamovali ich právnym orgánom.

Okrem druhotného softvéru ponúkame aj nové licencie, s čím samozrejme súvisí aj vyššia cena. Mnohým sa preto oplatí kupovať „použitý“ softvér a výrazne tak ušetriť. Ide o nepotrebné licencie, ktoré ich vlastníci, hlavne firmy, predávajú na ďalšie možné použitie pre tých, ktorým dobre poslúžia a nepotrpia si na nový, rovnaký, no drahší produkt. My tento druhotný softvér vykupujeme a ponúkame v našom e-shope ďalej.

ikony

Široký sortiment lacného softvéru

Našu aktuálnu ponuku výhodného softvéru nájdete v našom obchode

B2B ponuka pre firmy

Ste fyzická alebo právnická osoba a hľadáte niekoho, kto sa postará o všetky vaše zariadenia a sieť? Vypracujeme vám cenovú ponuku na mieru. S naším B2B paušálom udržíme vaše zariadenia v najlepšom stave.

x  Powerful Protection for WordPress, from Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security