loader image

Lacné počítače a notebooky

Renovovaná technika nie je len odpoveďou na celosvetový problém elektroodpadu. Ide o veľmi racionálne a ekologické rozhodnutie pri nákupe notebooku, PC či inej výpočtovej techniky s bezkonkurenčným pomerom cena/výkon.

Všetky zariadenia nájdete na stránke nášho partnera techsavers.sk. Ak vám niečo z ponuky padne do oka, môžete si to objednať priamo cez nás. Vami vybrané zariadenie je do 24 hodín u nás a následne ho pripravíme presne podľa vašich potrieb. Ceny na webe sú orientačné a vždy vyberáme tie najlepšie kúsky, ktoré aj s cenou prispôsobujeme vašim nárokom.

 

O TECHSAVERS.SK

V techsavers pracujú len s najvyššími modelmi značiek HP, Lenovo, Dell či Fujitsu-Siemens. Líderstvo na trhu potvrdzujú nielen štandardom kvality a služieb, ale najmä tým, že pracujú s technikou v 100% stave, ktorú renovovaním pripravia pre ďalšie užívanie.

Sú špecialisti na renováciu – čistía, testujú a obnovujú každý kus tak, aby bol po funkčnej aj vizuálnej stránke na veľmi vysokej úrovni.

Ak počas renovácie natrafía na produkt s potrebou opravy (maximálne 5% produktov) ide tak o repasovanú či inak povedané opravovanú techniku. Tá po oprave prejde ešte náročnejšími testami, aby tak zabezpečili jej 100% funkčnosť.

Detailne a pravdivo komunikujeme stav každého kusu renovovanej techniky pomocou tried PREMIUM, STANDARD, ECONOMY a LIQUIDATION.

Výhody

  • Doprava zadarmo
  • Počítače za výrazne nižšie ceny
  • Záruka a garancia kvality minimálne 2 roky
  • Originálny operačný systém v každom zariadení

Fakty

  • 132 225 spokojných zákazníkov
  • 17 rokov skúseností v obore
  • Šetrenie životného prostredia a energie na výrobu

B2B ponuka pre firmy

Ste fyzická alebo právnická osoba a hľadáte niekoho, kto sa postará o všetky vaše zariadenia a sieť? Vypracujeme vám cenovú ponuku na mieru. S naším B2B paušálom udržíme vaše zariadenia v najlepšom stave.

x  Powerful Protection for WordPress, from Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security